Проєкти рішень чергової XXXVI сесії VII скликання від 09.2020

Дата: 10.08.2020 12:45

Порядок денний

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  селищного бюджету Березанської  селищної  ради на  2020 рік"

Проєкт рішення № "Про роботу сектору ЖКГ та благоустрою Березанської селищної ради за 2019-2020 роки"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році"

Проєкт рішення №... "Про затвердження положення про оренду комунального майна Березанської селищної ради об`єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до   штатного розпису по КПКВК 0116030 «Організація благоустрію населених пунктів»  на 2020 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про передачу земельної ділянки у власність громадянину  України"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність"

Проєкт рішення №... "Про виготовлення ХМL-файлів окружних меж адміністративно-територіальних одиниць"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до  додатків 1, 5, 7 Програми розвитку, використання та охорони земель на території Березанської  селищної ради на період 2020-2023 років"

Додатки 1, 5, 7 до Програми