Спільний прийом суб’єктів пробації зі спеціалістами правової допомоги

Дата: 19.08.2020 21:59

Вже традиційно, в рамках співпраці, в серпні 2020 року  відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, в Березанському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області разом з старшим інспектором сектору Ганною Овсянніковою та головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Новиченко-Дель.

Захід розпочався з тематичного інформування колективу та суб’єктів пробації про порядок отримання документів, підтверджуючих право на безоплатну вторинну правову допомогу  за допомогою Електронного цифрового підпису.

Під час проведення прийому шість осіб з числа суб’єктів пробації звернулися за  первинною правовою допомогою, зокрема,  з питань отримання субсидії; легальної зайнятості; безоплатної передачі земельної ділянки громадянам із земель державної та комунальної власності тощо.

Їм  було надано вичерпні роз’яснення, зокрема і щодо можливості реалізації свого права на безоплатну правову допомогу у відділі «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського МЦ з НБВПД.