Вітання Березанського селищного голови зі святом 8 Березня

Дата: 08.03.2021 08:26

Шановні, дорогі  жінки Березанської громади!

Сьогодні чудове весняне свято – 8  Березня! Цей день несе у світ тепло, ніжність і красу. Ці прекрасні відчуття душевної радості неодмінно пов’язані з жінкою. Жінка своїм теплом, добром і ніжністю прикрашає наші буденні дні, утверджує успіхи,  підтримує у тяжкі хвилини. Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів.

Любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки,  колеги, щиро вітаю Вас зі святом весни!

Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і хай на все це у вас буде вдосталь часу. Зичу вам молодості і здоров'я, терпіння і любові!

Я щиро бажаю вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, ясності в думках, здоров’я та краси у тілі, надійного чоловічого плеча та великої, чистої любові! Хай посміхаються Вам перші весняні квіти! Хай не залишає Вас надія на краще життя! Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у роботі!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.