Пам'ятаємо заради майбутнього

Дата: 06.05.2021 16:02

6 травня 2021 року в приміщенні ветеранської організації волонтер пробації, соціальний працівник з питань роботи з чорнобильцями, ветеранами війни та учасниками бойових дій Березанської селищної ради Михайло Зінін провів екскурсію для клієнтів пробації, присвячену Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. В ході екскурсії Михайло Олексійович ознайомив присутніх зі славетними Героями Березанщини, які ціною свого життя виборювали свободу рідної землі.

Михайло Олексійович підкреслив, що 8 травня в Україні вшановують, як пам’ять внеску українського народу у перемогу над нацизмом. У ці дні ми висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв воєнних злочинів, депортації та злочинів проти людства, скоєних у 1939 -1945 роках.

Сьогодні разом з усім світом ми віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни, а також тим, хто відстоював свободу та незалежність нашої держави.

По закінченню, продовжуючи свої добрі волонтерські справи, пан Михайло вручив клієнтові пробації, який опинився в складних життєвих обставинах, одяг відповідно до фізіологічних та вікових потреб.

Березанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області.