Спільний прийом клієнтів пробації: актуальна тема поводження у період воєнних дій в країні

Дата: 12.08.2022 11:15

11 липня 2022 року в Миколаївському районному секторі №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, згідно з графіком, проводився спільний прийом клієнтів пробації.

У заході взяли участь старший інспектор сектору Ганна Овсяннікова та волонтер сектору пробації Михайло Зінін.

Клієнтів пробації інформували про правила поводження та дії при отриманні сигналу «Повітряна тривога!». Обговорили питання стосовно обєктів, які можна використовувати для укриття. Вивчили правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, а саме: якщо стався вибух; якщо обстріл застав вас на вулиці. Отримали інформативну посвідку із зазначенням дій у разі «Повітряної тривоги».

На завершення заходу Михайло Зінін провів соціально-виховну роботу з суб’єктами пробації.