Березанський Будинок творчості школярів провів традиційний День відкритих дверей

Дата: 14.09.2022 18:34

14 вересня Березанський будинок творчості школярів провів традиційний День відкритих дверей, запрошуючи усіх бажаючих у світ музики і танцю та чарівної творчості.

Фото без опису Фото без опису

Проводячи щороку такий захід, колектив викладачів БТШ запрошує дітей Березанської громади розвивати свої таланти, адже природа кожного наділила цим скарбом, і його треба розвивати. А вдосконалити творчі навички і вирости гармонійно розвинутою особистістю допоможуть кваліфіковані творчі наставники.

Кількість гуртків та напрямків роботи Будинку творчості школярів дозволяють кожній дитині знайти заняття до душі. Так, при БТШ працюють гуртки: «Початкове технічне моделювання» (керівник Олег Коцюруба); «Народний танець» і «Театральний колектив» (керівник Любов Сагайдачна); Фольклорно-етнографічний колектив (керівник Катерина Лозова); «Пластилінографія» (керівник Тетяна Кравець); «Вокальна студія» (керівник Сергій Коновалов).

Радо відкривши двері для всіх охочих, викладачі разом із вихованцями влаштували на подвір’ї БТШ невеличкий концерт.

Свої неабиякі таланти демонстрували учасники вокальної студії «Березань», Ренат Каражей, Мілена Безнисько, танцювальний гурт «Калейдоскоп», учасники фольклорно-етнографічного колективу.

Фото без опису Фото без опису

Учасниками заходу також були й цьогорічні випускники БТШ Віктор Гамуга, Сергій Пасічник, Анастасія Локтіонова, які нині вже студенти вищих навчальних закладів. Вони отримали від директорки закладу Тетяни Локтіонової грамоти та зошити для конспектування лекцій.

На святі «Відкритих дверей» усіх пригощали цукерками від селищної ради, а артистів ще частували запашним чаєм і смаколиками від Катерини Лозової.

Завершуючи святковий захід, керівниця творчого закладу, радо привітавши усіх, запросила присутніх на екскурсію до Будинку творчості школярів: «Ласкаво просимо до нашої творчої родини!»