Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Березанської селищної ради

Дата: 28.10.2022 11:23

До уваги представників громадськості!

Розпочато формування Громадської ради при виконавчому комітеті Березанської селищної ради (далі Громадської ради).

Установчі збори для формування складу Громадської ради планується провести 1 грудня  2022 року, попередньо о 10:00, у актовій залі Березанської селищної ради (вул. Центральна, буд. 33, 2-ий поверх, смт Березанка).

Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 24 листопада 2022 року о 14:00 год.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом особистого голосування членів ініціативної групи за осіб, які безпосередньо присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені в установленому порядку.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами, але має становити не менше 7 та не більше 19 осіб.

Строк повноважень складу громадської ради – два роки.

Інститути громадянського суспільства (далі – ІГС), які висуватимуть своїх представників до складу громадської ради з питань охорони навколишнього середовища при департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, мають надати підтверджену інформацію (публікації та сюжети у друкованих й електронних ЗМІ, веб-сайтах, сторінках у соціальних мережах, тощо) про проведені протягом останнього року (з листопада 2021 по грудень 2022 року) заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти тощо на території Березанської територіальної громади.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства) та представників суб’єктів господарювання, які є фахівцями у різних галузях місцевого господарства, що підтверджується наявністю відповідної освіти, досвіду роботи, наукового ступеня, публікацій, досліджень тощо.

19.10.2022 р.  розпорядженням Березанського селищного голови № 298 було створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства та виконкому у складі 5 осіб.

Інститут громадянського суспільства та  суб’єктів господарювання незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Для участі в установчих зборах кандидатом подаються:

- заява до ініціативної групи, складена у довільній формі, про намір делегувати свого представника до складу громадської, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства або суб’єкта та/або групи суб’єктів господарювання за умови представництва не менше 5 осіб (Додаток 1);

- витяг з протоколу засідання інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчений печаткою (у разі наявності), для представників суб’єкта та/або групи суб’єктів господарювання  подається рішення (протокол) зборів (не менш 5 осіб) щодо представлення їх інтересів в засіданнях громадської ради;

- професійне резюме (біографічна довідка) делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, посади, місця роботи, посади в ІГС (чи в суб’єкту господарювання), відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);

- мотиваційний лист делегованого представника, що включає  інформацію про проведені ІГС/суб’єктом господарювання протягом останнього року (з листопада 2021 по листопад 2022 року) заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти тощо в Березанській територіальній громаді  у різних сферах місцевого господарства;

- заява делегованого представника з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто (Додаток 2);

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства, а в разі представництва від суб’єктів господарювання – документи, що підтверджують їх реєстрацію.

Документи подаються в паперовому або електронному вигляді (з накладенням електронного цифрового підпису).

Документи подаються – Чудній Тетяні Василівні – провідному спеціалісту загального відділу селищної ради Березанської селищної ради, тел. (066)221-21-17, вул. Центральна, буд.  33, кабінет Прес-служба, смт Березанка (приміщення селищної ради), електронна адреса: super_tanya1961@ukr.net/

За довідками до Олексій Сидорчук, члена ініціативної групи, керівника #ВолонтерськийЦентрБРЕЗАНЬ .

Супровід розвитку місцевої демократії здійснює ФРММ за підтримки #IRF та #EU4USociety, #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether .

Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть ІГС (чи  суб’єкти господарювання), що делегують свого представника для участі в установчих зборах, а також сам делегований представник.