Гуманітарна допомога для Березанської громади від логістичного штабу при Миколаївській РВА

Дата: 27.03.2023 14:51

24 та 27 березня Березанська громада отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА гуманітарну допомогу у вигляді макаронних виробів (16000 упаковок), вівсяних пластівців (4000 упаковок), олії 4050 пляшок.

З даної та залишкової продукції (макаронні вироби та вівсяні пластівці, олії) сформовано продуктові набори для родин ВПО (макаронні вироби – 3 упаковки, вівсяні пластівці - 1 шт.), у кожен двір (макаронні вироби – 3 упаковки, вівсяні пластівці - 1 шт., олія – 1 пляшка) Березанської громади.

Продуктові набори можна отримати з 28 по 30 березня включно в Березанському гуманітарному штабі з 9:00 до 12:00 (Березанка, Андріївка, Малахове, Попільне, Марківка).

По старостинських округах набори отримувати у старостів, які повідомлять дату і час видачі.

При собі мати паспорт, довідку ВПО та інші підтверджуючі документи, а також пакет для продуктів. Видача проводитиметься особисто в руки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Дякуємо за постійну підтримку і допомогу в.о. функцій і повноважень начальника Миколаївської РВА  Максиму Кашубі.

#ВсеБудеУкраїна!

P.S.: хто має потребу в дитячих памперсах (1-3 розмір), дитячій олійці, присипці та дитячому харчуванні (№ 1), звертайтеся до Березанського гуманітарного штабу.