КОРЯКІН Ігор Миколайович

Дата: 20.01.2023 11:05

КОРЯКІН Ігор Миколайович народився 25.08.1979 року в селі Тронка Березанського району. Веселий, добрий, товариський, чуйний, завжди готовий був допомогти… Так про Ігоря відгукуються його однокласники і односельці. Мав спеціальність водія. Служив у лавах ЗСУ на Харківщині в підрозділі Національної гвардії. Після служби працював у рідному радгоспі. На початку 2000-их років, коли військовий радгосп «Таврійський» припинив існування,  Ігор разом з батьками переїхав до села Кімівка (нині Калинівки).

В листопаді 2022 року після неодноразових звернень до військкомату, Ігор став військовим. Після нетривалого вишколу на Дніпропетровщині підрозділ, в якому ніс службу, перекинули Запорізький напрямок. Там, 16.01.2023 року внаслідок стрілецького обстрілу  Ігор отримав поранення, не сумісні з життям.

Похований у Калинівці (територія Березанської громади).