Службова діяльність

15 Березня, 2021 р., 13:13
11 березня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  відбувся прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, проведений спільно з головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Новиченко-Дель.
12 Березня, 2021 р., 13:03
Правопорушення, які вчиняють громадяни, будучи частиною соціуму, дуже часто провокуються тими чи іншими обставинами. Особи, які вчинили злочини невеликої тяжкості (проступки) і усвідомили провину, не повинні бути ізольовані від суспільства, і мають можливість  сумлінною працею виправити свої помилки, з іншого боку і оточення правопорушників несе за них певну відповідальність. Важливим фактором в роботі служби пробації є елемент соціальної реабілітації засуджених та зменшення економічного навантаження на суспільство.
05 Лютого, 2021 р., 12:29
Згідно графіку спільного прийому громадян на 2021 рік, 4 лютого на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було проведено спільний прийо мклієнтів пробації.             Завдяки роботі дистанційного пункту, клієнти пробації отримують роз’яснення про види правових послуг, які можна одержати, звернувшись до бюро правової допомоги, зокрема, про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, та розтлумачується про те, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та яким є перелік документів, що підтверджує належність особи до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.
18 Січня, 2021 р., 14:12
14 січня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.
14 Грудня, 2020 р., 13:19
Безпечне суспільство дбає про права кожної людини.
30 Листопада, 2020 р., 09:49
Відповідно до ст. 56 Кримінального кодексу України, громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час, безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.
05 Жовтня, 2020 р., 15:57
У рамках Меморандуму про співпрацю та графіку спільного прийому громадян на 2020 рік, 01 жовтня на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було здійснено спільний прийом клієнтів пробації.
24 Вересня, 2020 р., 16:31
      23.09.2020 року в сесійній залі Березанської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, на яку був запрошений начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ходан Ігор.
19 Серпня, 2020 р., 21:59
Вже традиційно, в рамках співпраці, в серпні 2020 року  відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, в Березанському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області разом з старшим інспектором сектору Ганною Овсянніковою та головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Новиченко-Дель.
30 Липня, 2020 р., 16:43
З нагоди  Всесвітнього дня торгівлі людьми директор Березанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості  Кравцов Олексій провів круглий стіл за участю начальника Березанського районного сектору філії Держаної установи «Центр пробації» у Миколаївській області  підполковника внутрішньої служби  Ходана Ігоря, начальника відділу "Березанського бюро правової допомоги" Першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бенедюк Людмили, директора Березанського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ковєнєвої Олени, представників ЗМІ району.