Службова діяльність

20 Лютого, 2019 р., 19:25
20 лютого відбулося засідання спостережної комісії Березанської райдержадміністрації, участь у якому взяв начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігор Ходан.
07 Лютого, 2019 р., 19:05
З метою ознайомлення суб’єктів пробації з законодавчою базою  та вирішення їх нагальних потреб, 7 лютого 2019 року  на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, згідно з графіком спільного прийому громадян, було проведено зустріч суб’єктів пробації з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.
07 Лютого, 2019 р., 15:56
     З метою розширення кола надавачів соціальних послуг та покриття криміногенних потреб клієнтів пробації, а також розгляду «Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Коблівській сільській раді на 2019-2020 роки»,  07.02.2019 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулась робоча зустріч начальника Березанського районного сектору Ігоря Ходана з начальником відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Раїсою Боднар.
07 Лютого, 2019 р., 15:53
07.02.2019 року, на запрошення начальника Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради Галини Чернеженко, начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігор Ходан  прийняв участь у семінарі-навчанні з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.
28 Січня, 2019 р., 15:58
В рамках правової обізнаності, 28 січня 2019 року в Березанській районній державні адміністрації (Березанська РДА) за участю начальника Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігоря Ходана (Igor Hodan) відбулися правові навчання з працівниками Березанської РДА та структурних підрозділів.
25 Січня, 2019 р., 17:33
В смт Березанка проведено робочу зустріч начальника Березанського районного секторуфілії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з головою спостережної комісії – заступником голови Березанської районної державної адміністрації Шиповою Людмилою Леонтіївною.
10 Січня, 2019 р., 09:18
     10 січня 2019 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулась робоча нарада у складі працівників уповноваженого органу з питань пробації: начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковник внутрішньої служби Ігор Володимирович Ходан ( https://www.facebook.com/hodan.igor - @Игорь Ходан),  старший інспектор районного сектору лейтенант внутрішньої служби  Ганна Вікторівна  Овсяннікова (http://www.facebook.com/profile.php?id=100021658720386-@Анна Овсянникова) та провідний інспектор Тетяна Вікторівна Пилипонько (https://www.facebook.com/piliponko.tanya – @Таня Пилипонько)
10 Грудня, 2018 р., 10:50
Пробація - з англійської мови означає «виправлення», що власне і визначає роботу Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області. Головною метою якого є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та змінити роботу з правопорушником ще на етапі їх обвинувачення. Наразі, діяльність районного сектору здійснюється під керівництвом  Ходана Ігора Володимировича начальника Березанського районного сектору філії Державної  установи «Центр пробації» в Миколаївській області,  старшого інспектора Овсяннікової Ганни Вікторівни, а також  волонтера пробації Зініна Михайла Олексійовича.