новини

11 Жовтня, 2019 р., 18:57
Сьогодні в Березанській громаді на площі біля Будинку культури відбулося свято до Дня українського козацтва та Дня захисника України, яке за календарем відзначається 14 жовтня у День святої Покрови Пречистої Богородиці.
07 Жовтня, 2019 р., 11:07
У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, художник  – у своїх картинах,  а вчитель – у думках і справах учнів. Кожна людина все життя із почуттям вдячності згадує рідну школу та вчителів. Адже в кожному прожитому шкільному будні було щось неповторне, незабутнє, що залишає свій відбиток у нашій душі.
04 Жовтня, 2019 р., 09:37
4 жовтня селищний голова Валерій Хоміцький разом із представниками селищної ради привітав колективи відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації з Днем працівників освіти.
04 Жовтня, 2019 р., 09:25
4 жовтня в Березанському ЗЗСО вранці відбулася святкова лінійка, присвячена Дню вчителя. У цей день, за традицією, шкільне учнівське самоврядування бере владу у свої руки. Вони підготували педагогам-наставникам зворушливі вітання та прекрасний концерт у творчому тандемі зі своїми вчителями. Чудова атмосфера, гарний настрій, незабутні враження! Вийшло все чудово! Про це говорять світлини.
03 Жовтня, 2019 р., 11:27
Напередодні Дня вчителя, 3 жовтня, селищний голова Валерій Хоміцький разом із начальником відділу освіти селищної ради Анастасією Смоляк побували з вітальним візитом у навчальних закладах Березанської громади. Зустрілися з колективами Калинівського ЗЗСО, Лиманівського ЗЗСО, Малахівської філії Березанського ЗЗСО, Березанського ЗЗСО, спілкувалися з дітьми.
27 Вересня, 2019 р., 10:48
27 вересня у робочому буденному графіку селищного голови окремою графою було виділено поздоровлення працівників дошкільної освіти Березанської громади.
20 Вересня, 2019 р., 14:05
19 вересня в селі Лимани (Березанська ОТГ) до Дня партизанської слави за участю учнів місцевої школи відбулася патріотично-виховна година «Пам'ять про минуле». Учасники заходу отримали корисну інформацію про партизанський рух у період Другої світової війни та взнали імена земляків і цікаві факти партизанщини на рідній землі.
20 Вересня, 2019 р., 09:12
20 вересня на базі Березанського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбулися обласні навчання з пожежної безпеки. Головна мета заходу – практичні навички особового складу Березанської й Коблівської пожежних частин і персоналу дошкільного закладу та інших аварійних служб Березанського району (електро- та газової служб).
19 Вересня, 2019 р., 12:25
Згідно з Протоколом № 3 від 19 вересня 2019 року засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради, вирішено визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-III ступенів Березанської селищної ради Радченко Альону Сергіївну як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір.
17 Вересня, 2019 р., 08:46
17 вересня в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів Березанської селищної ради. У конкурсі взяла участь кандидат на посаду Радченко Альона Сергіївна, виконувач обов’язків директора Березанського ЗЗСО I-IIIступенів.