новини

24 Січня, 2020 р., 10:34
23 січня 2020 року команда учнів Лиманівського ЗЗСО I-III ступенів взяла участь в обласних фінальних змаганнях гри «Cool Games» (круті ігри), що проходять в рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів загальноосвітніх закладів у трьох вікових дивізіонах (молодший, середній, старший). Участь у цих видовищних іграх взяли 20 команд області.
22 Січня, 2020 р., 15:07
Березанський Будинок творчості школярів спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради провели у грудні 2019-січні 2020 року для навчальних закладів громади I (заочний) етап конкурсу лідерів учнівського самоврядування.
03 Січня, 2020 р., 11:47
03 січня розпочалась реєстрація участі у пробному зовнішньому оцінюванні. Реєстрацію учасників здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.
17 Грудня, 2019 р., 15:05
17 грудня на базі Березанського селищного Будинку творчості школярів відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти й Інклюзивно-ресурсного центру Березанської селищної ради.  Нарада проходила за участі селищного голови Валерія Хоміцького, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Анастасії Смоляк.
17 Грудня, 2019 р., 12:19
14 грудня 2019 року на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса проведено ІІІ (обласний) етап XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В конкурсі взяли участь 215 учнів 3–11-их класів ЗЗСО Миколаївщини.
17 Грудня, 2019 р., 10:05
Завершено ремонтні роботи у вбиральних кімнатах для дівчаток та освітянського персоналу Березанського закладу загальної середньої освіти. Ремонт зроблено згідно з проектом з дотриманням необхідних санітарних вимог.
06 Грудня, 2019 р., 13:02
Яку кількість предметів можна обрати для проходження ЗНО у 2020 році? З даного питання інформацію надає головний спеціаліст відділу ОКМС Березанської селищної ради Світлана Посухіна.
21 Листопада, 2019 р., 16:21
Із метою підвищення престижності професії учителя, виявлення підтримки талановитих педагогічних працівників,  21 листопада 2019 року проведено І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації  « Початкова освіта».
18 Листопада, 2019 р., 10:20
16  листопада 2019 року розпочався  ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад за завданнями Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У 2019-2020 навчальному році інтелектуальні змагання у районі проводитимуться із шістнадцяти навчальних предметів: математики, хімії, географії, фізики, економіки, історії, німецької мови, біології, інформатики, англійської мови, правознавства,  астрономії, екології, української мови і літератури,  інформаційних технологій, трудового навчання. Метою олімпіад є виявлення й розвиток обдарованих дітей, стимулювання  самовдосконалення учнів та зацікавлення їх у якісному поглибленні предметів.
12 Листопада, 2019 р., 19:57
12 листопада о 8.00 год у приміщенні відділу ОКМС Березанської селищної ради було проведено конкурс на посаду директора Лиманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у відповідності до рішення чергової XXIІ сесії VII скликання № 8 від 25.06.2019  року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу  на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради» та розпорядження селищного голови від 11.10.2019 року № 216-р.о. «Про оголошення конкурсу на посаду  директора комунального закладу  «Лиманівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березанської селищної  ради Миколаївської області».